نرم افزار Google Maps از جمله نرم افزارهای کاربردی مسیریابی، مکان‌یابی و اطلاعات مکانی این روزهاست. با توجه به اینکه این نرم افزار در دسترس‌ترین نرم افزار نقشه در دستان کاربر بخصوص بر روی گوشی‌های هوشمند اندرویدی می‌باشد، آموزش آن به همه افراد پیشنهاد می‌گردد.

آموزشی که در اینجا مطالعه می کنید، بر اساس آخرین نسخه برنامه در تاریخ ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ می باشد.

Google-Maps-Banner

با پیشرفت تکنولوژی، نقشه های کاغذی دیگر همانند گذشته جوابگوی نیاز کاربران نیستند، نقشه هایی که قرنها نشان دهنده مسیر و موقعیتها و راهنمای افراد مختلف در سفرها بوده. حالا نقشه های دیجیتالی به خاطر دقت زیادی که دارند و راحتی در استفاده و در دسترس بودنشون جایگزین خیلی بهتری از نقشه های کاغذی هستند که با توجه به پیشرفتهای صنعت IT و ایده ها و استارتاپهایی که شروع به کار کردند، تعداد نقشه های دیجیتالی بسیار زیاد هست. در این میان نقشه دیجیتالی گوگل (Google Maps) توانسته موفقیت خیلی بیشتری نسبت به رقبا به دست بیاورید.

گوگل مپس به خاطر رابط کاربری ساده، دسترسی سریع و راحت (قابلیت نصب روی گوشی های هوشمند)، نقشه دقیق و قابلیت های گوناگونی که در هر بروزرسانی اضافه می کند موفق شده محبوب ترین نقشه دیجیتالی لقب بگیرد. به همین دلیل میخواهیم روش استفاده از این خدمت گوگل را برای استفاده روزانه غیر حرفه ای در این کارگاه یاد بگیرییم.

آشنایی با نرم افزار نقشه گوگل یا  Google Maps

نرم افزار گوگل مپس سرویسی رایگان (خدمات اولیه) بر پایه وب (اینترنت) از شرکت گوگل هست که جزئیات اطلاعات جغرافیای محلی/منطقه ای و سایتهای مختلف در سراسر جهان را ارئه می‌دهد. گوگل مپس نقشه تصویری شده جهان از ماهواره‌ها، عکس‌های منطقه‌ای، نقشه‌های خیابانها، نماهای ۳۶۰ درجه خیابانها، ترافیک لحظه‌ای و مسیرها برای رانندگی، دوچرخه سواری، پیاده روی، سفر ماشینی هوایی و … را به شما نمایش‌می دهد.

این نرم افزار اولین بار در تاریخ ۸ فوریه ۲۰۰۵ ارائه شد و تقریباً تمامی زبانهای پر استفاده جهان را پشتیبانی می کند(مانند وب سایت گوگل).

نصب نرم افزار

به طور معمول گوشی های اندرویدی و ios به صورت پیش فرض نسخه ای از این نرم افزار را بر روی سیستم عامل دارند، یعنی زمانی که شما گوشی هوشمند خود را می خرید این نرم افزار بر روی گوشی شما نصب است.

اگر نرم افزار را بر روی گوشی خود ندارید، می توانید برای گوشی های Android از کافه بازار و برای گوشی های IOS از سیبچه دانلود و نصب کنید، همچنین گوگل پلی استور و اپ استور نیز دو مرکز برای دانلود این نرم افزار می باشند:

Sibche-badge
Cafe-Bazaar-badge
app-store-badge
Google-play-store-badge

جهت خرید و دریافت فایل PDF تصویری آموزش کاربردی گوگل مپس لطفا تماس بگیرید.

قیمت فایل ۱۰ هزار تومان

 

ارسال فایل از طریق تلگرام / واتس اپ / ایمیل برای یکبار، پس از دریافت اطلاعات پرداخت

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر